W Sandomierzy mamy kreatywnych  pasjonatów, którzy prowadzą różne warsztaty  dla dzieci i dorosłych. Jest to ciekawa opcja urozmaicenia czasu i satysfakcja z wykonanej pracy.

 

Robotyka - tworzenie tematycznych budowli z klocków konstrukcyjnych   (Wiek uczestników 3 - 12 lat). 

 

Warsztaty kartkowe - scrapbookingowe, personalizowane breloki, torba shopperka, kartka pełna kwiatów (Wiek uczestników od 7lat )

Praca z drewnem -  wykonywanie  drewnianych prac z użyciem wkretarki, super frajda  dla dzieciaków (Wiek uczestników już od 3 lat )

 

Warsztaty z elementami sensoplastyki - zabawa opierająca się na wykorzystaniu produktów spożywczych, bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci, podczas której uczestnicy  mogą swobodnie eksperymentować, brudzić się i poznawać otaczający świat angażując wszystkie zmysły.
(Wiek uczestników od 3 lat).

Eko-warsztaty (recykling), czyli coś z niczego.  Eko zabawy, które pokażą, jak w twórczy sposób nadać drugie życie przedmiotom, które mamy na co dzień w domu, a które normalnie trafiłyby do kosza. Zrobić coś z niczego, to jest … COŚ! Podczas warsztatów tworzymy takie COŚ wg własnych pomysłów z „odpadów”, bawiąc się przy tym przednio. (Wiek uczestników 4 - 12 lat).

Warsztaty „masowe” - Masy plastyczne dla dzieci do wykonania samodzielnie podczas warsztatów to doskonały przepis na udaną zabawę. Produkcja i zabawa wszelkiego rodzaju masami plastycznymi ( slime, masa solna, porcelanowa, sodowa i wiele innych). Wykonane masy dzieci mogą zabrać ze sobą.
(Wiek uczestników 6-12 lat).

Zapraszamy :)