Off road to atrakcja dla fanów 4 kółek. Coś w tym jest, że wzrasta adrenalina, kiedy kierujemy pojazdem terenowym pokonując trudności na drodze. Jeżdżąc samochodem zgodnie z zasadami ruchu pojazdu przyzwyczajamy się do pewnego schematu  bezpiecznej jazdy aby nie porysować  naszego autka, właściwie zaparkować dostosować się do ruchu pojazdu  -  i dobrze bo takie są zasady bezpiecznego przemieszczania się. Korzystając z off road w pewien sposób dajemy upust swojej przekorności i szukamy kłopotów na bezdrożach, które jednak pokonujemy samemu czy z pomocą wyciągarki i kolegów. Jazda terenowa to propozycja dla mężczyzn i kobiet  lubiących wyzwania. Jeśli chcesz zasmakować przejazdów przez błotniste bezdroża i zmierzyć się z nierównym terenem, stromymi podjazdami to jest to propozycja dla Ciebie. 

Dla zachęty po offroadzie  inaczej podchodzę do jazdy samochodem np. bardziej dostrzegam pobocze podczas mijania w wąskich uliczkach, mam więcej opanowania w czasie jazdy w zimowych warunkach. Ciekawa jestem Waszych spostrzeżeń .. 

Off road 4x4 to wyzwanie gwarantujące niesamowite emocje.  Jakich przeszkód możesz się spodziewać? Wszystko zależy od wariantu, na który się zdecydujesz. 

Godzinna jazda off road w okolicach Sandomierza.

Jest to  przejazd turystyczny dla 1 do 3 osób z epizodami za kierownicą. Kierowca z grupy terenowej wprowadzi nas w podstawowe tajniki off-roadu  Z perspektywy samochodu terenowego z napędem 4x4 zobaczymy dolinę Wisły, wąwozy lessowe i najstarsze w Polsce pasmo górskie – Góry Pieprzowe. 

Opcja rozszerzona w naszym sklepie to : dodatkowe godziny do zarezerwowanego już samochodu (bilet podstawowy + kolejne godziny)

Opcja rozszerzona daje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb. Możemy zaproponować bardziej urozmaicone trasy z wjazdem na piaszczyste plaże i skaliste brzegi Wisły oraz do wąwozów lessowych, przeprawę promem, zwiedzanie winnicy, organizację ogniska (do uzgodnienia indywidualnie przez zakładkę Kontakt).

Zapraszamy! - Małgorzata Mamińska wraz z Sandomierską Grupą Terenową